Forum Forum pracowników Autoliv Strona Główna Forum pracowników Autoliv
.::FORUM PRACOWNIKÓW AUTOLIV::.

ATRAKCYJNA OFERTA PRACY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum pracowników Autoliv Strona Główna -> Autoliv Oława
Autor Wiadomość
Doradztwo Personalne
Gość

PostWysłany: Śro 10:22, 12 Mar 2008    Temat postu: ATRAKCYJNA OFERTA PRACY

Straight Doradztwo Personalne, dla swojego Klienta, lidera branży automotiv, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje najlepszych kandydatów-ekspertów na stanowiska:

1) Specjalista ds. planowania produkcji

Zakres obowiązków:
planowanie procesów produkcyjnych
sporządzanie planów produkcji, kart pracy i kart kontroli

Wymagania:
*Wykształcenie: wyższe techniczne
*Doświadczenie zawodowe: min.2 lata na podobnym stanowisku
*Znajomość języków obcych: komunikatywna znajomość
j. niemieckiego/angielskiego
*Znajomość programów komputerowych: MS Office, znajomość SAP będzie atutem
*Cechy osobowości: umiejętność pracy zespołowej, samodzielność, dokładność
*Kwalifikacje i umiejętności: prawo jazdy, mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej

Nasz Klient oferuje:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w nowoczesnym, rozwojowym zakładzie produkcyjnym

2) Specjalista ds. współpracy z dostawcami

- kontakt z dostawcami
- koordynacja procesu reklamacji zewnętrznych
- nadzorowanie procesu FMEA

Wymagania:
*Doświadczenie zawodowe: min. roczne na podobnym stanowisku
*Znajomość języków obcych: biegła znajomość j. niemieckiego
*Cechy osobowości: umiejętność pracy zespołowej
*Kwalifikacje i umiejętności: znajomość ISO/TS 16949

Oferujemy:

3) Inżynier jakości

- zarządzanie jakością procesu produkcyjnego
- audyt produktu, procesu, systemu
- kontrola towaru wejściowego
- opracowanie reklamacji
- zarządzanie procesem zmian

Wymagania:
* wykształcenie techniczne
* doświadczenie zawodowe min. 2 lata (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
* komunikatywna znajomość j. niemieckiego
* znajomość MS Office, SAP będzie atutem
* znajomość narzędzi 8D, FMEA

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz ze szczegółowym
opisem zakresu odpowiedzialności :
[link widoczny dla zalogowanych]
kontakt telefoniczny: 600 288 400
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Śro 15:19, 12 Mar 2008    Temat postu:

hehehehehe - no to juz przegiecie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Autor Wiadomość
biurew

Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Śro 16:20, 12 Mar 2008    Temat postu:

Ja tam czekam na oferty bez wymagań i zakresu obowiązków Very Happy
wierzę, że w końcu się doczekam Laughing

Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Sob 21:30, 15 Mar 2008    Temat postu:

biurew napisał:

noooo jasne, bo teraz to jesteś zarobiony, ze prosze siadać....

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum pracowników Autoliv Strona Główna -> Autoliv Oława Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach